Pomyłka, która może wiele kosztować

TaniaKsiazka: Antonio. Synowie zemsty. Tom 2 to kolejny tom z cyklu “Synowie zemsty” od Agnieszki Siepielskiej. W tej odsłonie poznamy perypetie Alyssy, która nie może sobie poradzić z odrzuceniem przez mężczyznę jej marzeń. Cameron upokorzył ją przed przyjaciółmi i rodziną, pozostawiając ją samą na ślubnym kobiercu. Minęły miesiące, ale kobieta nadal nie potrafi sobie poradzić ze skrajnymi emocjami, które nią targają. Pewnego dnia zauważa, że samochód przed nią to właśnie ten, który kieruje jej były narzeczony. Nie do końca wie dlaczego, ale postanawia go śledzić.

Pech chce, że Cameron ma do załatwienia sprawy w bardzo nieprzyjemnej, przerażającej wręcz dzielnicy. Kiedy wysiada z pojazdu Alyssa decyduje się, że nie będzie jednak z nim rozmawiać, ale najzwyczajniej w świecie zdemoluje mu auto. Uważa, że pomysł nie jest zły, biorąc pod uwagę kotłującą się w niej agresję. Nieszczęśliwym zrządzeniem losu, przez jej nieuwagę, zarysuje zupełnie inny pojazd. A z tym już nie będzie żartów, bo luksusowe auto należy do nikogo innego, jak szefa wszystkich szefów – znanego w całym mieście mafioza – Antonio. Ten, widząc przerażenie na twarzy Alyssy składa jej propozycję nie do odrzucenia. Od tej pory jej życie będzie jednym wielkim strachem.

Nieoczekiwana zmiana uczuć

Antonio nie rozgląda się za kobietami, ponieważ został kilka lat wcześniej dotkliwie przez jedną z nich zraniony. Jako człowiek na takim stanowisku, które sieje postrach, nie może sobie nawet pozwolić na rozmyślania o wielkich uczuciach, dlatego głęboko zakopuje je w sercu. Nauczony jest tego, że każda kobieta powinna być usłużna i brać bez gadania to, czego chce od niej mężczyzna. Alyssa jest zupełnie inna. Mimo iż jej życie jest w niebezpieczeństwie, to potrafi się buntować i postawić na swoim. Bohater nie spotkał jeszcze nikogo takiego. Nic dziwnego, że jego myśli szczelnie zapełniają wspomnienia o odważnej dziewczynie, która prawie zdemolowała mu auto.

Między bohaterami urodzi się, na przekór losu, dzikie, niemożliwe do okiełznania pożądanie. Każde z nich będzie się początkowo bronić przed tą relacją – Alyssa ze względu na to, czym zajmuje się Antonio, a ten, by nie pokazać, że człowiek mafii posiada jakiekolwiek uczucia. Każde z nich czeka przewartościowanie tego, co dotychczas myśleli o sobie i związkach. Będzie między nimi również dochodziło do kompromisów. Ale przede wszystkim czytelnika czeka iskrzenie, pełne namiętności zbliżenia i niemożliwa do opanowania chęć bycia ze sobą, nie tylko fizycznie.

Kawa zdjęcie freepik - pl.freepik.com